Kontakt

Rowerem w Polskę to blog podróżniczy, który powstał z chęci dzielenia się wrażeniami z naszych wypraw w obrębie całej kraju. Publikujemy tutaj artykuły odnośnie zwiedzania Polski i związane z tym przygody (w tym również te najbardziej ekstremalne). Czasami zamieszczamy istotne wskazówki, które przydadzą Ci się w samodzielnej wędrówce. Powiemy Ci także, których szlaków należy szczególne unikać oraz czemu przyjrzeć się nieco bliżej.

Z uwagi na to, że nasze podróże cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno znajomych jak  i nieznajomych stworzyliśmy tę stronę, aby inni mogli byli na bieżąco z naszymi wyjazdami. Chcemy naszym odbiorcom pokazać całą Polskę, w tym jej nieco mniej znane rejony. Strona jest przeznaczony dla ludzi z pasją podróżniczą, którzy nieustannie chcą odkrywać nowe miejsca i poszerzać swoje horyzonty.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Jeżeli nasza strona Cię zainteresowała i chcesz wspomóc nas w działaniach, skontaktuj się za pomocą poniższego formularza kontaktowego na dole strony.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół RoweremwPolske.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości